БлогЗаказть рекламную статью

Як розмістити оголошення у тижневику - Пропоную роботу

Кожна людина хоча б раз у житті шукала або шукатиме собі роботу. У цьому разі постає питання як і де можна дізнатися про вакансії. Інформаційний тижневик «Пропоную роботу» - видання компанії «Робота Плюс» - допоможе Вам у вирішенні цієї проблеми.


З моменту заснування у 1996 році за допомогою видання працевлаштовано більше 20 мільйонів людей. В кожному номері тижневика окрім понад 15 тисяч оголошень від провідних компаній України про вакансії, публікуються корисні статті та огляди про ринок праці та працевлаштування, побудову кар’єри; консультації юриста щодо трудового права; іміджева реклама підприємств, що мають вакансії; інформація про тренінги, майстер-класи, курси підвищення кваліфікації, які дадуть змогу в майбутньому змінити роботу на більш оплачувану та престижну.


Інформація про актуальні вакансії у тижневику «Пропоную роботу» - найсвіжіша, адже завдяки оперативній роботі колективу дуже швидко доноситься до шукачів. Крім того, з 2002 року функціонує Всеукраїнський портал для пошуку роботи. Розмістити оголошення про пошук роботи або про наявність вакансій можна подавши його безпосередньо у редакцію тижневика або опублікувавши на сайті за допомогою спеціальної електронної форми.


З моменту появи інтернет-сайту тижневика «Пропоную роботу» пошук вакансій значно спростився. Адже про них можна дізнатися не тільки з друкованого видання, але й не виходячи з оселі – через інтернет. І якщо тижневик розповсюджується тільки у Києві, то інтернет-мережа не має меж. Отже, бажану роботу в Києві може знайти не тільки киянин, а й наприклад полтавчанин, одесит або мешканець Черкас.


Окрім того, для роботодавців, які подають вакансії на публікацію, є такі послуги як «Гаряча вакансія», «Термінова вакансія» та інші, які зосередять увагу претендентів саме на Вашому оголошенні, а для шукачів роботи на сайті розроблена дуже проста форма створення резюме. Отже, навіть людина, не обізнана на цьому, може легко розкрити усі свої переваги і професіоналізм, які зацікавлять роботодавців.


Тижневик «Пропоную роботу» виходить щопонеділка і знайти його можна в усіх точках розповсюдження преси. Будьте впевнені, що за допомогою цього корисного видання процес пошуку роботи стане легким, цікавим та ефективним.


Автор: BuySell
Дата: 12.04.2019
Просмотров: 23
Все статьи