БлогЗаказть рекламную статью

Асортимент різновидів лілійників в інтернет-магазин садових рослин «Пролісок»

Лілійник – це квітуча рослина в роді Hemerocallis. Ентузіасти садівництва та професійні садівники давно розводять види лілійники для своїх привабливих квітів. Тисячі сортів були зареєстровані місцевими та міжнародними товариствами.


Опис


Назва Hemerocallis походить від грецького, що означає «красиві».


Лілійники є рідними для Азії, насамперед східної Азії, включаючи Китай, Корею та Японію. Цей рід є популярним у всьому світі через ефектні квіти і витривалість багатьох видів. Зареєстровано понад 80 000 сортів. Сотні культурних сортів мають ароматні квіти, а в північних програмах гібридизації частіше з'являються запашні сорти.


Більшість видів лілійників зустрічаються як грудки, кожна з яких має листя, коронку, квіти і коріння. Довгі, лінійні ланцетні листя згруповані в протилежні вентилятори з аркообразними листям. Корона – маленька біла частина між листям і корінням. Уздовж пейзажу деяких видів лілійників у вузлах або приквітках утворюються невеликі листові «проліферації». Розмноження утворює коріння при посадці і часто є точним клоном його материнської рослини. Багато видів лілійників мають потовщені коріння, в яких вони зберігають їжу та воду.


Нормальна, єдина квітка лілійника має три пелюстки і три чашелистики, які разом називаються листочками, кожна з центральною жилкою в тому ж основному кольорі або іншому кольорі. Найбільш центральна частина квітки, що називається горлом, зазвичай має інший колір, ніж більш дистальні ділянки оцвітини. Кожна квітка зазвичай має шість тичинок, кожна з двома лопатевими пиляками. Після успішного запилення, квітка утворює ботанічну капсулу.


Лілійник часто називають ідеальною багаторічною рослиною, завдяки своїм блискучим кольорам, здатності терпіти посуху і морози, процвітати в різних кліматичних зонах, і в цілому низький рівень обслуговування. Це енергійний багаторічник, який проростає багато років у саду з невеликим доглядом і адаптується до різних ґрунтових і світлових умов.


Культури


Існує понад 80 тисяч лінійних культур цих рослин.


Лілійники в магазині prolisok є одним з дуже високогібридних родових рослин. Гібридизатори щорічно реєструють сотні нових сортів. Гібридизатори розширили колірну гаму роду від жовтого, помаранчевого і блідо-рожевого видів, через яскраві червоні, пурпурні, лаванди, зеленуваті тони, майже чорні, майже білі і багато іншого. Тим не менш, гібридизатори ще не в змозі виробляти лилейника з переважно блакитними квітами у блакитних формах, таких як блакитні, кобальтово-блакитні і блакитні. Квітки деяких сортів мають невеликі площі кобальтового синього.


Інші риси квітки, які розвиваються гібридизаторами, включають висоту, запах, розчесані краї, контрастні "очі" в центрі цвітіння і ілюзію блиску, який називається «алмазним пилом».


Інтернет-магазин садових рослин «Пролісок» пропонує для Вас широкий асортимент різновидів лілійників.


Автор: BuySell
Дата: 05.03.2019
Просмотров: 52
Все статьи