БлогЗаказть рекламную статью

Як правильно обрати кухонний куточок?

В наш час тісних міст, мурашників-багатоповерхівок та тотальної нестачі вільного місця при плануванні інтер`єру приміщення доводиться враховувати кожен вільний метр. Величезна кількість приміщень, що будувались у нашій країні в радянські часи планувалась за принципом “швидше забезпечити будь-яким житлом”, і про такі речі, як розумне планування чи ергономічність взагалі ніхто не замислювався. Тому сьогодні величезна кількість людей мешкають в умовах нестачі вільного місця - особливо, коли мова йде про допоміжні приміщення - кухні та санвузли. Тож плануючи встановлення кухонних меблів, ми часто в якості обідньої групи обираємо кухонний куток.


В чому переваги кутка перед звичайним гарнітуром?Що треба врахувати при виборі кухонного куточка?


Габарити


Часто кухонні кутки виробляються цільними, регулювати відстань від дивану до столу не можна, тому потрібно відразу спланувати оптимальні для вашого приміщення розміри. Виходячи з приблизного планування на сім`ю з 3 чоловік, і розраховуючи відвести на кожного не менше 70 см, приходимо до того, що довжина кутка (загальна) має бути в діапазоні 2 - 2,4 м. Глибина - не менше 50 - 55 см.


Конструкція


Якщо з обіднім столом все більш-менш зрозуміло, особливу увагу треба приділити плануванню дивана. Виробники сьогодні - наприклад, https://www.lisma.com.ua/product-category/divani/, пропонують широкий вибір конструкцій, покриттів та матеріалів для корпусу. Якщо вам пощастило бути хазяїном великої кухні - ви можете сміливо обирати розкладний диван конструкції “Дельфін” - це створить додаткове спальне місце для ваших гостей, крім того, всередині можна буде зберігати речі. Також ваш диван може бути стаціонарним чи модульним. Радимо обирати модульний, оскільки така форма дозволить змінювати форму та конфігурацію кутка, переставляти його в інше приміщення чи використовувати окремі його частини - пуфи, подушки, підставки тощо - з іншим призначенням, а також регулювати розмір самого кутка. Для додаткової економії місця радимо обирати дивани, що передбачають додаткові опції - бар, полиці для білизни всередині, полиці на спинці та боковинах, приставні столики тощо.


Покриття


особливу увагу треба буде приділити покриттю вашого дивана. Оскільки використовуватись він буде інтенсивно, треба обирати немаркі щільні тканини, а краще - штучну шкіру. Щодо кольору - це, звичайно, залежить від ваших естетичних та дизайнерських уподобань, але радимо обирати спокійні кольори з мінімалістичним малюнком, бажано - не однотонні пастелі, оскільки на останніх буде дуже добре видно найменші плями.


Автор: BuySell
Дата: 08.06.2018
Просмотров: 296
Все статьи