Платформа «Дія.Бізнес» допоможе створити власний ресурс для продажів

Щоб створити власний інтернет-магазин, не потрібно бути програмістом і володіти складними комп'ютерними технологіями. Можна скористатися пробною безкоштовною версією платформи business.diia.gov.ua, але знати кілька особливостей необхідно.


Поговоримо про те, з чого почати і як зробити перші кроки по створенню інтернет-магазину.


Покрокова інструкція


Починати бізнес треба з вибору ніші продажів, тобто визначитися з тим, які товари або послуги сьогодні найбільш вигідні і найменше представлені ринком.


Використовуючи кілька практичних рекомендацій, можна правильно вибрати відповідну нішу для торгівлі.


Рекомендації:


  1. Вибирайте цікаву для себе та інших тему.

  2. Проаналізуйте майбутній реальний дохід.

  3. Продумайте перспективи для розширення асортименту.

  4. Перегляньте інтернет-магазини конкурентів, оцініть їх переваги та недоліки.

  5. Продумайте лінію акційних пропозицій.

Для вибору відповідної ніші можна скористатися статистикою пошуковиків про те, які товари сьогодні найбільш затребувані у споживачів. У минулому році найчастіше в Україні шукали дитячі автокрісла, електросамокати і кондиціонери.


Завжди користуються високим попитом дитячий та жіночий одяг, косметика і електронні пристрої. Не виходять з тренда мобільні телефони і ноутбуки. А ось стаціонарні комп'ютери стали менш затребувані у споживачів.


Бізнес план


Непогано спочатку своєї кар'єри бізнесмена навчитися систематизувати доходи і витрати, оцінювати перспективи розвитку.


Для цього краще розробити невеликий бізнес-план, де необхідно ставити тільки доступні завдання і розумно розподілити свій стартовий капітал і зробити аналіз цінового сегмента, в якому будуть вестися продажі.


Якщо будуть продаватися дешеві товари, краще залучати покупців знижками і яскравою рекламою. При продажу дорожчих продуктів, краще робити акценти на якість та ексклюзивність.


Далі можна приступати до вибору постачальників.


Вибір постачальників


Від надійності постачальників залежить успіх всього підприємства. Хороша якість товару, великий асортимент і регулярність поставок будуть основною запорукою прибутковості інтернет-магазину.


Також краще оцінити і можливості отримання пільгових цін і додаткових поставок.


Знайти надійних постачальників найпростіше в інтернеті, ввівши тематичний запит про свій товар. Можна домовитися з постачальниками на тематичній виставці або показі.


Щоб не робити великих закупівель, для яких необхідна оренда складу, можна скористатися фулфілментом або дропшіпінгом.


Щоб створити власний інтернет-магазин, краще скористатися допомогою фахівців, які зможуть передбачити всі нюанси і підготувати зручну платформу для продажу.


Автор: BuySell
Дата: 01.03.2021
Переглядів: 150
Всі статті
Вернутся назад