Подати безкоштовне оголошення на BUYSELL

РекламаДобавить фото.... Мин. размер файла 50 кб - макс. 1,5 мб
Для сжатия фото можете воспользоваться сервисом imagecompressor.com


Продвижение объявления


Соглашение
Сотні тисяч користувачів вже встигли оцінити нові можливості завдяки buysell.com.ua. Їхні безкоштовні оголошення з'явилися на сторінках нашого сайту одразу після публікації, а потім перейшли у пошукові системи та на сайти партнерів. В даний час кількість оголошень на нашій дошці як від приватних осіб, так і від організацій тільки зростає з кожним днем. Тож поспішайте приєднатися до успішних ділових людей!

Ви можете розмістити своє оголошення для здійснення найоперативнішого продажу або купівлі необхідного товару, послуги, авто чи нерухомості. Так як на сторінках нашого сайту щодня перебувають тисячі користувачів, які бажають щось знайти, продати або купити, все, що Вам необхідно, – це просто дати оголошення і чекати на реакцію зацікавлених людей.

Як правильно подати безкоштовне оголошення:

7 слушних порад від рекламних експертів

  • Якщо Ви хочете привернути особливу увагу до свого оголошення, Вам потрібно скласти пропозицію таким чином, щоб вона виділялася з маси схожих, тобто була грамотною та привабливою.
  • Ми настійно рекомендуємо не давати неправдиву інформацію, а також не перебільшувати та не спотворювати її. У Вашому розпорядженні лише кілька сотень символів для подачі безкоштовної реклами. Тому не витрачайте їх марно і надайте достовірну інформацію, розписавши об'єктивні властивості та якості продукту, що продається.
  • Хороше оголошення передбачає максимально чіткий, лаконічний та інтригуючий заголовок.
  • Пам'ятайте, що подати оголошення в наші дні зовсім не проблема. Саме тому Вам потрібно зробити свою ділову пропозицію примітною та короткою. У такому разі Вас побачать та прочитають до кінця.
  • Як кажуть експерти, чим більше буде інформації, тим вищі шанси на успіх. Тому будьте гранично інформативними у плані таких важливих моментів, як ціна та властивості, переваги та недоліки, дата випуску та термін використання продукту.
  • Наявність в оголошенні фотографії надасть потенційним покупцям можливість візуального знайомства з товаром або послугою. Це безперечний +1 до рейтингу Вашого оголошення.
  • Зрештою, подбайте про зручні контакти. Залиште кілька номерів телефонів (і міський номер, і мобільний), а також свої координати в Інтернеті (e-mail, ім'я в skype, icq, або id в соцмережі). Тоді Вам забезпечено швидкий відгук на запит.

Що ж, дерзайте! Складайте та розміщуйте свої оголошення безкоштовно на нашій дошці оголошень №1, а ми максимально сприятимемо удачу всіх Ваших угод.