БлогЗаказть рекламную статью

Акумулятори для пожежної та охоронної сигналізації від АвтоЄвроТрейд

Акумулятор для пожежно-охоронного обладнанняУ сучасному суспільстві практично неможливо обійтися без спеціальних сигналізаційних засобів по збереженню безпеки. Їх можна зустріти практично у всіх сферах людської життєдіяльності. Сигналізаційні пристрої допомагають захистити не тільки приватну власність від проникнення сторонніх людей, але також і на виробництві. Одним з важливих для безпеки людей є пожежна сигналізація. Але, на жаль, для якісної роботи такої системи необхідно застосовувати спеціальні акумулятори. Вони повинні забезпечувати енергією систему в ті моменти, коли центральна подача електроенергії неможлива або тимчасово відсутня.


Щоб акумулятор підійшов для обладнання, він зобов'язаний відповідати цілому ряду певних вимог. Бути досить ємним, щоб підтримувати задану напругу на час відключення від основної мережі. Володіти відповідними фізичними параметрами, щоб нормально розміститися в призначеному для нього місці.


Параметри і характеристики, які впливають на вибір відповідної моделі акумулятора:  1. Фізичні габарити.

  2. Вид АКБ (застосовувана технологія при виготовленні).

  3. Номінальний вольтаж, який видає батарея і заявлена ​​ємність.

  4. Завод виробник.


Розмірні характеристики електробатареї


Для цього потрібно знати початкові фізичні параметри. Наприклад, нехай вони будуть в межах від 10 до 15 сантиметрів по довжині. Подивившись в каталозі, які типи корпусів відповідають цим значенням, ми можемо побачити такі потенційні варіанти: Ventura GP12-3.6, Challenger AS_12-3,4. З таким підходом можна підібрати не тільки по довжині, але і по ширині, висоті і іншим важливим параметрам.


Види акумуляторних батарей для пожежно-охоронного обладнання


Всі пристрої для збереження електричної енергії можна розділити на кілька видів в залежності від технології виробництва:Наша організація сконцентрувала всі зусилля на одному типі батарей, які ідеально підходять для всіх типів пожежної сигналізації - виготовлені за допомогою методики AGM. Саме цей вид може забезпечити стабільну роботу протягом довгого часу, а також має цілу низку інших переваг.


Необслуговувана конструкція робить батарею набагато безпечнішою у використанні. А досягається це за рахунок спеціальних сепараторів зі скловолокна, які розділяють пластини в банках і не дають їм можливості отримати випадкове коротке замикання. Залежно від умов експлуатації, рекомбінація газів дозволяє домогтися дуже великого терміну служби, від п'яти до десяти років щоденної роботи. Такий показник вигідно відрізняє їх від конкурентів.


Показники ємності і напруги


Нормальна напруга даних AGM –акумуляторів представлених в інтернет-магазині від 6 до 12 вольт. А ємність знаходиться в діапазоні від 1 до 230 А / год. Такий широкий вибір дозволяє знайти кожному необхідний варіант.


Якщо робити вибір по ємності батареї, то слід враховувати два основні чинники. Перший - наскільки велика охоронна система. Якщо це 1-2 невеликих приміщення, то впорається і невелика батарея, а якщо це величезний виробничий зал, то буде потрібно більш потужний пристрій. І другий показник - наскільки часто і на який термін відбуваються відключення від основного джерела електроживлення. Якщо в процесі використання АKБ не буде піддаватися повній розрядці, то вона прослужить мінімум в чотири рази довше, ніж та, що періодично розряджається.


Так само бувають системи, які розраховані на різний вольтаж. Більшість сучасних пожежних сигналізацій розраховані на 12 вольт. Але зустрічаються не дуже вимогливі моделі, які живляться 6 вольтами.


Кращі виробники АКБ для пожежної та охоронної сигналізації


Всі джерела електроживлення, представлені нашою фірмою, мають заслужену репутацію, і пройшли всілякі випробування на міцність і надійність. І незважаючи на те, що продукція зроблена в Китаї, вона не потрапляє під категорію дешевої.


На нашому сайті пропонуються акумулятори для сигналізації таких брендів:


Ventura - фабрика спеціалізується на виробництві високоякісних АКБ по типу AGM. Ліцензія на виробництво видана корпорацією в Італії.


Challenger - цей завод виготовляє компактні і надійні джерела енергії за ліцензією від компанії з Великобританії. Даний бренд від інших відрізняє низька ціна, при нормальних показниках якості і надійності.


Ми маємо можливість здійснювати доставку практично в будь-яке місто України. Якісна продукція від торгових марок Challenger і Ventura - відмінна якість за доступною ціною.


Джерело: магазин акумуляторів aet.ua


Автор: BuySell
Дата: 22.09.2017
Просмотров: 144
Все статьи