БлогЗаказть рекламную статью

Пакування шоколаду

Пакування шоколадуВигляди випускання шоколадуШоколад можна поділити на два вигляди випускання:
- штучний шоколад;
- фасований шоколад.
Штучний шоколад пакують у фольгу або спеціальну полімерну харчову плівку. Фасований шоколад пакують у картонні коробки.

Види упаковок шоколадуУпаковка шоколаду буває наступних видів:
- первинна упаковка шоколаду;
- вторинна упаковка шоколаду.
Первинною упаковкою шоколаду називають таку упаковку, яка захищає властивості шоколаду (його аромат, сухість тощо). Вторинна упаковка шоколаду більш цупка, жорстка й має властивість захищати шоколад від будь-яких видів фізичних пошкоджень.

Допустимі відхилення у масі при упакуванніПри упакуванні шоколаду можливі наступні відхилення від його середньої маси в залежності від наявності вмісту начинки у шоколаді:
- для шоколаду, який не містить начинки, - від 2 % до 3 % від середньої маси шоколаду;
- для шоколаду, який містить начинку, - від 3 % до 5 % від середньої маси шоколаду.
При упакуванні вагового шоколаду можливі відхилення встановлені на рівні 0,5 % від середньої маси ящика із шоколадом.

Умови зберігання шоколадуУмови зберігання шоколаду дуже жорсті й чітко визначені на законодавчому рівні. Шоколад обов'язково повинен зберігатися у належних для нього умовах зберігання. Відповідно до ГОСТ 6534, шоколад повинен зберігатися у достатньо сухих, чистих приміщеннях. Приміщення також мають бути абсолютно не пошкодженими, добре провітрюваними та не пропускати жодних сторонніх запахів. Шоколад повинен зберігатися при температурі 18 градусів за Цельсієм (допускається відхилення температури на 3 градуси за Цельсієм). Відносна вологість повітря у приміщеннях, в якому зберігається шоколад, не повинна перевищувати 75 % , адже при відносно вищій вологості на шоколад можуть потрапити сонячні промені, які так чи інакше будуть негативно впливати на його умови зберігання, а звідси - й на безпосередню якість шоколаду.
Виробник шоколаду повинен достатньо жорстко слідкувати за процесом пакування шоколаду й умовами його зберігання. Оскільки, саме від перших етапів появи, пакування та зберігання шоколаду залежить його якість та вибір споживачів.

Автор: BuySell
Дата: 18.08.2016
Просмотров: 511
Все статьи