БлогЗаказть рекламную статью

Німецька мова для дітей

Вивчення іноземних мов в наш час - це невід'ємна частина життя кожного поважаючого себе людину. Нашим дітям ми бажаємо успішного майбутнього, і тому зараз з найменших років батьки починають "впроваджувати" в свою дитину іноземні літери, слова і вирази. Німецький для дітей є одною з найбільш затребуваних мов в нинішньому світі, і по сему має безліч переваг:


 • Освіта. Як відомо, з недавнього часу в Німеччині введено безкоштовну вищу освіту, і важливим критерієм для вступу є знання німецької мови. Це відмінний шанс в майбутньому вивчитися на престижні професії, і в подальшому продовжити діяльність всередині країни.

 • Подорожі. Цікаво, що найпоширенішою мовою в Європі вважається саме німецький! І його знання ніколи не буде про запас, адже ви завжди зможете знайти спільну мову з місцевими жителями, запитати дорогу, поцікавитися культурою і т.д.

 • Серфінг в інтернеті. Досить велика кількість сайтів створюються в Німеччині на рідній мові. Це ще один привід вчити цю мову.

 • Книги. Одна десята всіх книг світу друкуються саме в Німеччині. Освіта та просвіта за допомогою книг сильно розвинене в Європі - і левова їх частка друкуються на німецькому!

 • До речі про книжки - поліглоти стверджують, що одна з найефективніших методик вивчення мови це читання книг на вас цікавить мовою. Книги в усі часи називали: "Джерело знань, мудрості і джерело самовдосконалення". Так чому б не використати ці знання в потрібному напрямку? Адже як відомо - діти засвоюють мови краще, ніж дорослі. Цим ви можете інвестувати в свою дитину, заклавши йому фундамент величезного німецького хмарочоса! Спеціалізовані книги ви можете оцінити і випробувати тут: https://www.britishbook.ua/


  Які книги вибрати?


  Найголовніше в нашій нелегкій справі: цікаво і безболісно вивчити дитину німецькому, це звичайно ж вибір правильних книг. У кожної дитини свої інтереси і переваги, а внаслідок цього єдиної формули і списку книг не може бути в принципі. Перед тим, як починати читати книги, необхідно закласти базу німецького - це можна зробити в ігровій формі, у вигляді монополії, карток з картинками і іншими відомими способами. Це розвине інтерес до вивчення німецької у дитини і дасть йому хороший стимул. Пізніше можна приступати до читання спеціально розроблених книг, на які ви можете поглянути по посиланню вище. Ви можете сказати, що вчити німецьку буде набагато легше і цікавіше дитині, дивлячись мультфільми і слухаючи дитячі пісеньки, і погодитися з цим можна ... Але в книгах є ряд переваг, які допоможуть виростити з вашої гордості справжнього, самостійного і виховану дитину:


 • Будь-яка книга задіє уяву Вашого малюка набагато більше, ніж будь-який мультфільм. Читаючи книгу, ви самі будуєте весь світ і всіх персонажів, тоді як в мультиплікаційному варіанті "за вас вже подумали".

 • Книга розвиває дисципліну дитини, і робить його більш організованим.

 • Починаючи читати книги з самого дитинства, малюк прищеплює в собі любов і повагу до книги, що зараз зустріти від молоді дуже важко.

 • При цьому у книги практично немає недоліків. Вона не зруйнує зір, не порушить психіку, не злякає, а тільки зробить його розумною дитиною. Задумайтесь над інвестуванням сил в свою дитину з самого дитинства, щоб потім він міг пишатися і допомагати Вам!


  Автор: BuySell
  Дата: 23.11.2017
  Просмотров: 513
  Все статьи