БлогЗаказть рекламную статью

Стабілізатор напруги Елекс Ампер 12-1/50, на 11 кВА, чому 20% покупців їх обирають?

ТМ Елекс оновила серію стабілізаторів напруги Ампер. В Україні з'явилася нова модель стабілізатора напруги Елекс Ампер 12-1 / 50 (позначена індексом V2.0), яка зберегла надійність, високу точність і потужність попередньої версії в поєднанні з вдосконаленим дизайном корпусу, доопрацьованою платою управління та більш інформативним дисплеєм.


Відтепер користувачеві доступні відомості про число відключень стабілізатора і їх причини, а також про цикли перемикання ключів.Назва стабілізатора підказує, що даний механізм оснащений 12 ступенями автоматичного трансформатора, який підключається до однофазної мережі і розрахований на максимальний струм в 50 А. Купити Елекс Ампер 12-1 / 50 означає вигідно вкласти гроші в одну з найбільш популярних еталонів стабілізатора по співвідношенню ціни і якості.


Якщо в заміському будинку, квартирі або котеджі багато побутових приладів, або існує необхідність захистити офісну техніку, з упевненістю можна сказати, що рекомендація купити стабілізатор напруги Елекс Ампер 12-1 / 50 А буде ефективною пропозицією. Цей прилад розрахований на 11 кВА, що дозволяє йому «піклуватися» відразу про значну чисельність електричних приладів.


Агрегат захищає електроприлади від коливань та стрибків напруги, від знижених або підвищених показників. Серед його переваг числиться мікропроцесорне управління, швидкість реакції на перепади напруги і наявність комплектуючих деталей високої якості. Крім того, розташовується пристрій на стіні, або використовується підлогова ніша для зберігання. Для більшої зручності, даний апарат безшумний і без проблем може бути встановлений безпосередньо в коридорі або вітальні житлового будинку.Елекс Ампер 12-1 / 50 має базові показники:


- потужність стабілізатора 11 кВА;


- діапазон стабілізації 145-276 В з точністю визначення вхідної напруги 1%;


- напруга на вході стабілізатора від 120 В до 295 В;


- точність стабілізації 3,5% при збереженні правильної синусоїдальної форми напруги і швидкості реакції 20 мс;


- тороїдальний трансформатор, що працює практично безшумно;


- сімісторний ключ;


- захист від перевантажень за допомогою автоматичного вимикача;


- підключення за допомогою клемного з'єднання.


Стабілізатор напруги Елекс Ампер 12-1 / 50 управляється за допомогою мікропроцесора і призначеного для користувача меню, що відображає стан 10 параметрів.


Крім цього Елекс Ампер 12-1 / 50 має більш поліпшений захист за колишньою ціною.


У порівнянні з попередньою версією, нова модель має ефективніший захист від цілого ряду негативних факторів, з якими стикаються жителі великих міст України. Наприклад, захист від перегріву здійснюється за допомогою включення примусової «слабкою вентиляції» при температурі стабілізатора +56 С і «повної вентиляції» при температурі +66 С. Крім цього, стабілізатор Елекс Ампер 12-1 / 50 має захист від виникнення електричної дуги і перенапруги, функцію електронного «транзиту» напруги і примусового охолодження.


Стабілізатори лінійки Ампер є відносно недорогим рішенням, а по відношенню ціни до характеристик є безумовним лідером в Україні, тому якщо вам потрібно надійний стабілізатор, тоді рекомендуємо сайт http://xn--80ac0ce.xn--j1amh/


Автор: BuySell
Дата: 14.11.2017
Просмотров: 651
Все статьи